babycolibra.com.pl

Blog tematyczny o ciąży, dziecku i zdrowiu.

Lifestyle

„Japoński” obóz Kogis dla fanów anime i manga

„Japoński” obóz Kogis dla fanów anime i manga

Humor nie do końca Ci dopisuje? Cały czas nie wiesz, jaki obóz wybrać dla swojej pociechy z okazji zbliżających się wakacji? Twoje dziecko interesuje się kulturą Japonii? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to wówczas obóz Kogis otaku dla fanów anime i mangi będzie znakomitym rozwiązaniem. Sprawdź, dlaczego tak się dzieje!

Kultura japońska jest coraz popularniejsza w Polsce

I to już od wielu lat. Szczególnie tym tematem interesują się dzieci i nastolatkowie. Obóz Kogis otaku jest kierowany właśnie do młodszych. Warto zaznaczyć, że bardzo popularne w Polsce są m.in. takie pojęcia, jak manga i anime. Pierwsze zagadnienie odnosi się do komiksów, rysunków itp. Anime to zaś nic innego, jak filmy animowane. Nie da się ukryć, że japońskie kreskówki są zaś wyjątkowo popularne. Widzisz, że Twoja pociecha lubi szkicować postacie z bajek? Chętnie je ogląda? Dodatkowo sporo czyta na temat Japonii, kultury tego azjatyckiego państwa itp.? Warto zatem odwiedzić stronę internetową kogis.pl. Masz tam do wyboru rozmaite obozy dla fanów anime i mangi. Należy zaznaczyć, że są one profesjonalnie zaplanowane oraz przeprowadzane w praktyce. Dlatego właśnie m.in. firma turystyczna Kogis ma tak dobre opinie od turystów.

Dzieci nie będą narzekać na nudę!

Jak wyglądają zajęcia? W tym momencie można wybrać (warto skonsultować się ze swoimi pociechami, aby decyzja była wspólna; chyba, że to niespodzianka) obóz Kogis otaku m.in. w takiej miejscowości, jak Darłowo. Ta firma turystyczna oferuje bogaty program (pociechy będą zaś pod opieką godnych zaufania, wykwalifikowanych wychowawców oraz instruktorów). Na zajęciach nie brakuje teorii. Na skutek tego dzieci mogą dowiedzieć się wielu faktów m.in. na temat takich pojęć, jak właśnie anime i manga. Dodatkowo są przeprowadzane zajęcia praktyczne. Co ważne, nie tylko dotyczące robienia własnych komiksów, czy wystawiania teatrzyków. Nie brakuje także ćwiczeń związanych z origami. Sporym zainteresowaniem cieszą się zajęcia kulinarne. Po obozie Kogis otaku każdy uczestnik będzie m.in. wiedział, jak przyrządzić smakowite sushi. Co ważne, organizowane są także wycieczki po okolicznych miejscowościach. Tak samo, jak imprezy integracyjne (ogniska, dyskoteki itp.).

Dlaczego warto wybrać się do Darłowa?

Jedną z miejscowości, gdzie będzie organizowany obóz Kogis otaku 2023, jest Darłowo. Warto zaznaczyć, że dzieci będą przydzielone do relatywnie małych grup (w przypadku tego miasta od 9 do 14 lat). Ośrodek zapewniany przez Kogis znajduje się nieopodal plaży. Dodatkowo można liczyć na wiele atrakcji. Chodzi m.in. o Aquapark Jan, czy Zamek Darłowo. Ponadto możesz zapisać pociechy na obóz, który odbędzie się w miejscowości Łazy. Ogólnie dużo faktów na ten właśnie konkretny temat znajduje się między innymi na stronie internetowej https://www.kogis.pl. Tam także nie brakuje atrakcji. M.in. pociechy mogą odwiedzić Mega Aquapark Koszalin. Nie powinno zatem zaskakiwać, że strona internetowa kogis.pl cieszy się tak sporym zainteresowaniem. Szczególnie przed rozpoczęciem okresu wakacyjnego.

  Materiał zewnętrzny

Udostępnij